Geri ödeme ve iade politikamız 7 gün sürer. Satın alma işleminizden bu yana 7 gün geçtiyse, size tam bir geri ödeme veya değişim teklif edemeyiz.

İadeye uygun olmak için, öğenizin kullanılmamış olması ve aldığınız durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında da olmalıdır.

Çeşitli mal türleri iade edilmekten muaftır. Özel üretim, özel renk, özel ölçü mallar iade edilemez. Ayrıca varyasyonlar ile seçilip sipariş edilmiş ürünleri de kabul etmiyoruz.

İade edilemez ek öğeler:

  • Hediye kartları
  • Bakım Ürünleri
  • Bazı hediye gönderilen ürünler

İadenizi tamamlamak için bir fatura veya satın alma belgesine ihtiyacımız var.

Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin.

Sadece kısmi geri ödemelerin yapıldığı belirli durumlar vardır:

  • Orijinal durumunda olmayan herhangi bir öğe, hatamızdan kaynaklanmadığı nedenlerle hasarlı veya eksik parçalardır.
  • Teslimattan 7 gün sonra iade edilen herhangi bir ürün

İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylanmasını veya reddedilmesi hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Onaylanırsanız, geri ödemeniz işlenecek ve belirli bir süre içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır.

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

O zaman kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak gönderilmesi biraz zaman alabilir.

Ardından bankanızla iletişime geçin. Geri ödeme gönderilmeden önce genellikle bir miktar işlem süresi vardır.

Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen destek@kilovermekistiyorum.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Satış ürünleri

Sadece normal fiyatlı ürünler iade edilebilir. İndirimli ürünler iade edilemez.

Öğeleri yalnızca kusurlu veya hasarlıysa değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize siparis@ekhahome.com adresinden fotoğrafları ile birlikte bir e-posta gönderin ve onay mailimizi bekleyin. Gönderim adresi göndereceğimiz onay mailinde belirtilecek olup, incelemelerimiz sonrasında değişim adresi fiziksel adresimiz paylaşılacaktır.

Ürün satın alındığında ve doğrudan size gönderildiğinde hediye olarak işaretlendiyse, iadenizin değeri için bir hediye kredisi alacaksınız. İade edilen ürün alındığında, size bir hediye sertifikası gönderilecektir.

Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlenmemişse veya hediye verenin siparişi daha sonra size vermek üzere kendisine göndermişse, hediye verene geri ödeme göndereceğiz ve iadenizi öğrenecekler.

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese postalamalısınız: destek@kilovermekistiyorum.com

Ürününüzü iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekten sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Geri ödeme alırsanız, iade nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürününüzün size ulaşması için gereken süre değişebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız, izlenebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade edilen ürününüzü alacağımızı garanti etmiyoruz.

Geri ödeme ve iadelerle ilgili sorularınız için destek@kilovermekistiyorum.com adresinden bizimle iletişime geçin.